Katalog stron internetowych         

Wyszukaj w katalogu:

Kategorie katalogu:

  • Portal MICE4u.pl to miejsce skupiające artystów, muzyków i podwykonawców. Jeżeli masz ciekawą ofertę lub realizujesz unikalny program Eventowy, możesz podzielić się tą informacją całkowicie za darmo i zdobyć nowe zlecenia. Jeżeli szukać ciekawych propozycji , rozbudowana wyszukiwarka ułatwi ci konfigurację wymarzonego programu.  • Na naszej stronie znajdziesz propozycje ciekawych zespołów muzycznych, coverowych oraz opisy ciekawych wydarzeń artystycznych z udziałem najbarwniejszych artystów z różnych dziedzin.

  • Witamy na stronie poświęconej organizacji imprez firmowych, wieczorów tematycznych i Eventów. Bardzo ważne jak nie kluczowe jest bezbłędna organizacja imprezy firmowej lub rodzinnej. Kluczowe jest tutaj doświadczenie, kontakty i portfolio artystów.  • Świetnie przygotowana impreza firmowa czy rodzinna to zaangażowanie w 110% plus doświadczenie i kreatywne pomysły. Całą tą mieszankę znajdziecie na naszej stronie, ciekawe recenzje , opinie na temat artystów, muzyków oraz realizacji eventowych.

  • Od 2001 roku całościowo projektujemy i obsługujemy konferencje i eventy firmowe. Nasz zespół to uznani fachowcy, którzy umieją dobrze zaplanować każdy event firmowy, niezależnie od charakteru i rodzaju firmy. Imprezy firmowe planujemy i organizujemy według jednorazowego planu, konsultowanego zawsze z klientem. BTL Poznań to także konsulting. Jesteś

  • Oferta wykonań Agencji Artystycznej Kornela Wachowiaka z Poznania zawiera w sobie kompleksową organizację eventów z dziedziny imprezy firmowe lub imprezy integracyjne. Agencja oferuje imprezy organizowane w oparciu o nowatorskie programy, oferując występ autorskiego kabaretu ?Korek? i profesjonalnej grupy utalentowanych muzyków. Posiadamy niemal 20

  • Transport międzynarodowy rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wszystkie kraje UE uwolniły swoje granice, co znaczy, że da się bez problemów przewozić towary z jednego kraju do drugiego. Nieco trudniej mają firmy, które transportują materiały niebezpieczne. W zgodzie z funkcjonującymi przepisami powinni mieć w swojej firmie doradcę adr.

  • Poznański zespół muzyczny oferuje swoje występy na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Usługi muzyczne świadczymy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w grze na gitarze w różnych wariantach: solo, z wokalem i podkładem elektronicznym. Możliwość własnego dobory utworów następnie odegranych przez zespół Gitarol podczas zabawy.

  • Wielorakie imprezy kulturalne Poznań, jako centrum regionu Wielkopolski, proponuje dość często. Osoby szukające wydarzeń, typu koncert bądź teatr, mają duże pole wyboru. Natomiast jeśli wybierze się już imprezę, na której chce się być, znakomitym posunięciem jest kupno biletów online. Bilety na koncerty bądź też bilety do teatru, w takiego rodzaju

  • Wyjątkowa dbałość o detale i ogromne doświadczenie to domena firmy konferencje24. Nasza oferta to organizacja konferencji w Krakowie i Małopolsce oraz realizacja wyjątkowych scenariuszy artystycznych, tematycznych oraz eventowych. Na stronie znajdziesz najważniejsze informacje organizacyjne oraz dużo zdjęć z poprzednich realizacji.