Katalog stron internetowych         

Wyszukaj w katalogu:

Kategorie katalogu:

  • Beskid Wyspowy. Czyż to nie piękne okolice ? Właśnie w tych miejscach znajduje się wiele ciekawych, często niedostrzeganych przez Nas, mieszkańców tych miejscowości obiektów, które z pewnością zainteresują niejedną osobą.  • Strona jest poświęcona walorom turystycznym Beskidów. Można tu znaleźć wiele cennych informacji przeznaczonych dla osób przyjeżdżających w te strony dotyczących bazy noclegowej, gastronomicznej i sportowej, informacje o muzeach i innych atrakcjach turystycznych

  • Strona jest poświęcona jednemu z najciekawszych pod względem turystycznym regionowi Polski jakim jest Sądecczyzna. Wiele informacji o miejscowościach, historii, zabytkach , atrakcjach turystycznych i muzeach, a także o bazie noclegowej i uzdrowiskowej.  • Strona jest poświęcona jednemu z najbardziej atrakcyjnych pod względem turystycznym regionowi Polski jakim jest Beskid Śląski. Wiele informacji o miastach regionu, ich historii, walorach i atrakcjach turystycznych. Informacje o bazie noclegowej, gastronomicznej oraz turystyczno – rekreacyjnej.

  • Portal MICE4u.pl to miejsce skupiające artystów, muzyków i podwykonawców. Jeżeli masz ciekawą ofertę lub realizujesz unikalny program Eventowy, możesz podzielić się tą informacją całkowicie za darmo i zdobyć nowe zlecenia. Jeżeli szukać ciekawych propozycji , rozbudowana wyszukiwarka ułatwi ci konfigurację wymarzonego programu.

  • Istnieje masę mało znanych miejscowości słynnych z całorocznych atrakcji. Idealnym przykładem może być Kasina, w zimie można tu poszaleć na stoku narciarskim, latem wędrować po bezdrożach, jesienią piękne lasy mieszane pełne są grzybów.

  • W Beskidach dostrzegamy różnorakie typy hodowli rolnych, będących źródłem profitu mnóstwa rodzin. Nieczęsto widuje się tutaj hodowlę bydła stadnego, wyłącznie nieliczne sztuki. Prężnie rozkręca się tutaj agro turystyka.

  • Otwarte jako Izba Spadochroniarza 15.02.2003 r. w przeddzień 60. rocznicy lądowania w kraju ppor. Adolfa Pilcha i 62. pierwszego zrzutu cichociemnych w Dębowcu. Muzeum prezentuje historię polskiego spadochroniarstwa i działań specjalnych od czasów II RP, poprzez 1 Samodzielną Brygadę Spadochronową, Cichociemnych, Grenadierów, 1 Samodzielną Kompanię

  • Temat serwisu to Chatki Studenckie i Bazy Namiotowe w polskich górach. Aktualne informacje na temat obiektów, mapki, opisy okolic, propozycje wycieczek, kontakt.

  • Chorwacja to piękny kraj, do którego warto podjechać aby spędzić tutaj aktywne wakacje. Ładne morze, czysta plaża, fajni ludzie - taka jest Chorwacja