Katalog stron internetowych         

Wyszukaj w katalogu:

Kategorie katalogu:

  • Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń, fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju robactwa i gryzoni.  • Higiena Perfekt - Zakład Deratyzacji, Dezynsekcji, Dezynfekcji. Stanisław Kostrzewski 23-212 WILKOłAZ, tel.600083702

  • Merida profesjonalne wyposażenie łazienek i toalet publicznych - profesjonalne urządzenia i środki do sprzątania MERIDA dozowniki mydła w pianie i w płynie, dozowniki płynów dezynfekcyjnych, mydła w pianie, mydła w płynie, płyny dezynfekcyjne, pojemniki na pojedyncze ręczniki papierowe, pojemniki na ręczniki papierowe w roli, pojedyncze ręczniki p  • Myszy, owady i inne gryzonie to horror wielu mieszkań. Pozbądź się tego, skończ ten koszmar! Nasza firma ima się pozbywaniem wszelakiego rodzaju niechcianych intruzów! Jesteśmy tani, skuteczni i dyskretni. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług i najniższe ceny na rynku.

  • DDD Perfekt to firma zajmującą się od ponad 5 lat dezynsekcja deratyzacja, doświadczenie zbieraliśmy od ponad 10 lat po przez uczestniczenie w wielu kursach oraz seminariach. Stosujemy preparaty najnowszej generacjo oraz najlepszych producentów z Polski oraz zagranicy. Preparaty te cechują się bardzo wysoką skutecznością w zwalczaniu prusaków w mie

  • Ostatnimi laty okazało się ze w ciągu roku komary maja trzy okresy lęgowe. Co powoduje konieczność przeprowadzenia odkomarzania trzy razy w roku. Niestety klienci są przyzwyczajeni do przeprowadzania odkomarzania dwa razy na sezon. Niestety powoduje to ze z ostatniego wylęgu komarów na przyszły rok dorosłe owady złoża jaja.

  • Oferujemy usługi dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji na terenie Warszawy i okolicznych miast. Zwalczamy karaluchy, karaczany, mole, mrówki i rybiki. Stosujemy nieuczuleniowe, bezwonne eko-środki posiadające atesty do stosowania w szpitalach, przedszkolach, mieszkaniach, biurach.

  • Dezynsekcja, która jest wykonywana przez firmy cechują się wysoka skutecznością zwalczania owadów oraz niespotykanie długim okresem ochronnym. Dawniej do tych usług wykorzystywane były preparaty, które wydzielały nieprzyjemne zapachy, z czym wiązało się opuszczenie pomieszczeń mieszkalnych na okres, co najmniej jednej doby.

  • Lofee to oferta bezdotykowych automatów do dezynfekcji rąk. Oferowane automaty są nowoczesne, o minimalistycznym designie i trwałe, stąd też posłużą na lata. Co najważniejsze zapewniają pełne bezpieczeństwo i dają przyjemność użytkowania. Automaty świetnie sprawdzą się w mieszkaniach, hotelach, szkołach i innych miejscach publicznych.