Katalog stron internetowych         

Wyszukaj w katalogu:

Kategorie katalogu:

  • Każdy z naszych klientów ma inną wizję swojego mieszkania, dlatego KEEN PROPERTY PARTNERS pomaga dopasować projekt do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi projektanci, podążając za nowymi trendami, przedstawiają najlepsze rozwiązania, które łączą wymagania klienta z jak najlepszym wykorzystaniem powierzchni. Po akceptacji wystroju i kosztów n  • Internetowa galeria sztuki użytkowej Arte. Prace malarskie wielu wspaniałych artystów. Duży wybór malarstwa olejnego, sztuka nowoczesna oraz klasyka. Obrazy do dekoracji wnętrz mieszkalnych, a także użytkowych. Wspaniałe indywidualne kompozycje własne oraz kopie mistrzów. Obrazy na zamówienia. Zapraszamy serdecznie.

  • Każde wnętrze powinno odnosić się w sposób bezpośredni do jego przeznaczenia. Funkcjonalność powinna ustępować miejsca fantazji projektanta i być w pełnej harmonii z estetyką. Ważna jest też współpraca wspólnie z architektem w zakresie wyposażenia wnętrz z przyszłymi jego użytkownikami. Zapraszamy do współpracy.  • Inprojekt to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Działamy w Warszawie. Stylizacja, aranżacja i projektowanie wnętrz NIE jest naszą pasją! Jest naszą pracą, jest sposobem zarabiania pieniędzy. Doświadczenie architektoniczne, kontakty z wykonawcami, znajomość rynku materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków ułatwia

  • Oferta Pracowni Projektowej skierowana jest do wszystkich osób, niezależnie czy planują dużą inwestycję, czy jedynie drobną zmianę dekoracji. Zapewniamy bardzo korzystne ceny, profesjonalną oblugę oraz miłą atmosferę współpracy. Naszym prorytetem jest zadowolenie klienta.

  • Porady i wiedza na temat budowy, instalacji, wykańczania i remontów oraz prawa budowlanego. Jak urządzić wnętrza domu i mieszkania, zaprojektować ogród? Poradź się ekspertów, znajdź pomysły użytkowników Forum.

  • Oferujemy usługi profesjonalnego projektowania oraz aranżacji wnętrz. Projektujemy wnętrza o charakterze prywatnym oraz wnętrza o użyteczności publicznej. Nasza pracownia oferuje również sprzedaż mebli na zamówienie.

  • Artdesign - pracownia architektoniczna prowadzona przez Jacka Niezgodę. Architekci wnętrz oferują swoje usługi w zakresie projektowania wnętrz komercyjnych - hotel, spa, gabinet medyczny, restauracja. Projektujemy także wnętrza prywatne- domy, mieszkania. Prowadzimy projekty na terenie całego kraju.

  • Zakres pracy obejmuje projekty i aranżacje przestrzeni, projektowanie wnętrz prywatnych, wystawienniczych publicznych. Jesteśmy otwarte na dialog, przez co nasze projekty są różnorodne i indywidualne.

  • Zajmujemy się wystawiennictwem, projektujemy wnętrza komercyjne, biura, banki, hotele, sklepy, witryny, stoiska targowe oraz apartamenty i mieszkania prywatne. Projektujemy meble, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, przedmioty codziennego użytku, zabawki oraz specjalistyczne produkty przemysłowe.