Katalog stron internetowych         

Wyszukaj w katalogu:

Kategorie katalogu:

  • Nasze meble tapicerowane charakteryzują się zarówno tradycyjnym wzornictwem, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami zgodnymi z aktualnymi trendami mody oraz bogatą gamą dobranych jakościowo i ciekawych kolorystycznie tkanin.  • Posiadamy duży wybór mebli holenderskich wykonywanych w większości z drewna dębowego, ponadto sprzedajemy lampy, zegary, obrazy i wyroby z mosiądzu. Oferujemy Państwu w pełni fachową obsługę oraz doradztwo w stylowym urządzeniu wnętrza mieszkania. Zapewniamy dowóz na terenie całego kraju.

  • Firma OPUS-M jest importerem mebli z dalekiego wschodu, Indonezji i Filipin. Nasza oferta łączy w sobie egzotyczną tradycję z bogactwem form minionych epok. Znajdą w niej Państwo: meble stylowe, meble pokojowe, meble wypoczynkowe, meble drewniane, meble rattanowe, meble kolonialne, meble egzotyczne, meble do salonu, meble do sypialni, gabinetu, kom  • Firma Meble Milan oferuje skórzane meble stylowe, meble tapicerowane, wypoczynki dębowe, wypoczynki stylizowane typu chesterfield - wszystkie robione na indywidualne zamówienie klienta. Meble stylowe projektowane przez zielonogórską firmę wykonywane są w drewnie dębowym, gdzie dominującym materiałem jest skóra.

  • W Marwin Workshop tworzymy bajkowe, zmyślone, zaskakujące i piękne meble. Pomysły na nie powstają „KIEDY ROZUM ŚPI…”.To jak postrzegamy świat zostało zawarte w serwisie marwinworkshop.com. Chcemy podzielić sie z Wami tym światem, więc nasz strona została tak pomyślana, abyście mogli po prostu tu pobyć lub aktywnie się

  • Firma Wrzesińscy ma w swojej ofercie łóżka z najszlachetniejszych gatunków drewna. Są one okraszone nowoczesnym wzornictwem. Łóżka są niepowtarzalne gdyż projektowane w większości na indywidualne zamówienie przez polskich oraz niemieckich designerów.

  • Firma „Limba” produkuje meble najwyższej jakości już od 1994 roku. Są one wykonane w całości z litego drewna: olchowego, sosnowego oraz dębowego. Każdy model jest inny gdyż są to meble określane mianem rękodzieła wykończonego poprzez lakierowanie bądź woskowanie. Naszym atutem jest długowieczność naszych mebli.

  • Spółka PLH jest znamienitym producentem mebli drewnianych, który świetnie sobie radzi na polskim i zagranicznym rynku. Firma tworzy meble z litego drewna - z sosny, dębu i bukowe. Asortyment obejmuje sypialnie, jadalnie oraz meble do pokoju dziecka. Cechą wyróżniającą Firmy PLH jest troska o każdy szczegół, s

  • Czy można złączyć ze sobą konwencjonalność z innowacją?tak!. Nasze sklepy meblowe oferują stoły drewniane, łóżka dla dzieci, jak również szeroką gamę produktów takich jak meble rustykalne i meble sosnowe. Zapewniamy piękne meble z drewna doskonałe do dekoracji pokoju na stylowo oraz na standardowo - zależnie własnego upodobania drogich klientów.

  • Ekopłyta w swoim dość szerokim portfolio produktowym oferuje płyty laminowane, akcesoria meblowe oraz usługi cięcia płyt. Fachowość to to co nas charakteryzuje.