Katalog stron internetowych         

Wyszukaj w katalogu:

Kategorie katalogu:

  • Rustykalne fontanny o autentycznym wiekowym wyglądzie. Rzeźba. Nietypowe zamówienia.  • IKONOGRAFIA. PL - strona poświęcona tworzeniu i sprzedaży unikalnych IKON, które są wierne pierwowzorom. Tworzymy na potrzeby Świątyń jak też osób swieckich. Nasze ikony pisane są przez profesjonalnego ikonografa po jedynej w Polsce szkole dla ikonopisarzy- zwanej Studium Ikonograficzne w Bielsku Podlaskim, zgodnie z kanonami Kościoła Wschodniego.

  • Wynajem - drewniane stragany i domki handlowo - wystawiennicze. Namioty handlowe - wypożyczanie. Pomagamy organizatorom imprez, jarmarków, targów, uroczystości plenerowych - w organizacji. Działa wypożyczalnia - wynajmujemy, dostarczamy i montujemy stoiska i kramy we wskazanym miejscu. Proponujemy także ciekawych wystawców.  • W ofercie naszego sklepu internetowego niezwykłe kolczyki, naszyjniki, pierścionki, wisiory,biżuteria z kryształami Swarovskiego,biżuteria srebrna i wieczorowa. Oprócz biżuterii proponujemy również niepowtarzalne akcesoria oraz przedmioty służące do dekoracji wnętrz. Wszystko wykonane w pojedynczych egzemplarzach. Serdecznie zapraszamy na zakupy !

  • Witam serdecznie. Jesteśmy producentami luksusowych ręcznie rzeźbionych świec, których nie znajdziecie Państwo na sklepowych półkach. Świece zachwycają swoimi oryginalnymi formami i świetnie komponują się z wnętrzami jakie Państwo posiadacie. Doskonale prezentują się jako prezent imieninowy, urodzinowy.

  • Firma Calix oferuje zrobienie akcesoriów mszalnych. Naczynia liturgiczne dostępne w naszej ofercie są wykonywane z metali szlachetnych. Naczynia liturgiczne Calix wykonuje także na zlecenie według wzorników powierzonych. Wysoki zasięg usług związanych z akcesoriami liturgicznymi pokrywa: naprawę przez dorabianie brakujących elementów i odnawianie p

  • Zieliński - sprzedaż na miejscu (Warszawa) i wysyłkowo przez sklep internetowy. W sklepie: kominki, kratki, akcesoria kominkowe, kafle, drzwiczki, piece kaflowe i kominkowe, kowalstwo artystyczne, ławki, odlewy żeliwne, kuchnie kaflowe, wyposażenie wnętrz, artykuły dekoracyjne, ruszta, piecyki żeliwne.

  • Jesteśmy firmą realizującą wszylkie warianty przeprowadzki w Katowicach i na Śląsku. Transport towarowy oraz inne formy transportu dostępne na najwyższym poziomie jakościowym i cenowym.